İstanbul ambalaj

İstanbul Ambalaj ® Firma Profili:  
  Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile Kalite standartlarından taviz vermeyen, Hizmet sunduğu ambalaj sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, Gelişime açık, sürekli kendini yenileyen ve Kaliteyi, en uygun koşullarda müşterilerine sunmaya çalışan sektörün önemli firmalarındandır.  
Misyonumuz :  
 
        Firmamız ambalaj sektöründe yarattığı istihdam ve katma değer ile Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra, Tecrübesi, altyapısı ve hizmet kalitesi ile, Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edecektir
 
Vizyonumuz :  
 
        İstanbul ambalaj sürekli gelişme ve büyüme hedefine ulaşmak için müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmakta ve müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.Ayrıca firmamız istenen kaliteyi, planlanmış bütçelere uygun olarak sağlamayı temel prensip olarak görmektedir.
 
Çevreci Koliler ve Geri Dönüşüm Olanakları :  
 
        Karton kutular kullanıldıktan sonra , ülkemizde çok kısıtlı olan geri dönüşüm kutularına çoğu zaman ise çöp kutularına atılırlar. Geri dönüşümü kolay yabılabilen bir malzeme olduğundan sokak işçileri tarafından karton koliler toplanarak hurdacılara satılır. Çöplerden toplanan karton koliler ülkemiz ekonimisine her yıl 7 milyon dolar katkı sağlamaktadır. Geri dönüşüm merkezlerinde karton kutular değirmenden geçerek ufak parçalara ayrılır ve suyla karıştırılarak hamur haline getirilir. Daha sonra balyalanarak kağıt fabrikasında kullanılmak üzere gönderir. Poşetin doğaya çok büyük zararlarını önlemik için karton koli kullanın.
 
Tüm hakları saklıdır 2010-2017 - İstanbul Ambalaj